Мала батьківщина радує

zvenygorodka-lenin

"На нещодавньому засіданні сесії Звенигородської міської ради було ухвалено рішення про перенесення пам’ятника Леніну на територію музею військової техніки в селі Шампань. За це проголосували майже всі депутати, інформує прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода»."

"Граждане! Храните деньги..."

Нікому не треба пояснювати ситуацію в країні, в бюджеті і т.д.
За період Євромайдану доллар плавно, але стабільно зростає. В четвер він сягнув позначки 8.64 на міжбанківському ринку. На сьогоднішній день купити його дешевше ніж за 8.5 нереально. А Нацбанк досі показує міфічні 7.99.

Для наглядності:


graphic


Тож поки немає жодних натяків на розв'язання політичної й економічної кризи, тенденції змін курсу зберігатимуться. Тому, власне, хочу висловити наступну пораду (для багатьох вона, можливо буде очевидною і банальною):

Перейдіть на долларові розрахунки зі своїм роботодавцем чи клієнтом, або ж на гривневі з прив'язкою до доллара. Це допоможе не тільки заощадити, а й виявити жлобство замовника/роботодавця і подальші перспективи співпраці з ним.

Допоможіть незаконно заарештованим!

Originally posted by nastuncha at post
Стає дуже і дуже страшно.
Трьох активістів Майдану (серед них мій друг) жорстоко побили і незаконно заарештували.
Коротка інформація:
http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/20/7010136/
http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/21/7010543/
Сторінка допомоги:
https://www.facebook.com/events/604300109638841/
!!!Будь ласка, поширюйте!!!

Хотіла передати книги в СІЗО - не можна.
Хлопці, тримайтесь!

YouGn.net

Днями закінчив роботу над сайтом-портфоліо одного дружбана. Він займається відеозйомкою, комп'ютерною графікою, фотографією, малюванням. Кому потрібні якісні послуги за демократичними цінами - звертайтесь.

Портфоліо:
Відео
Фото
Малюнок

Раніше вже викладав його відео - "візитівку" черкаської області: http://volly-billy.livejournal.com/28993.html

Режисерський почерк

Ми - не безліч стандартних "я",
А безліч всесвітів різних.


Кожна людина має власний світогляд. Куций чи розлогий. Кожен митець - власну палітру. Барвисту чи пусту. Так само й режисери. Пориви здіймають їх душу, спогади тягнуться слідом за образом, каскад ситуацій малює канву. В це важко повірити, але магічність моменту інколи може вилитися в новий світ. Ілюзорний, неосяжний, загадковий, проте гранично реальний. Бо інколи губишся в ньому, забуваючи навіть про оточуючу дійсність.


Collapse )

Наполеонівські плани Василя Ломаченка

Ніколи не писав про бокс. Але так трапилося, що брат у мене великий поціновувач і знавець професійного боксу. Тому й мені пощастило знати і розбиратися трохи більше, ніж пересічні глядачі, хоча й не претендую на об'єктивність.
Всі знають про дворазового олімпійського чемпіона Василя Ломаченка. Мало кому вдавалося досягти таких успіхів у любителях, як нашому співвітчизнику. Звичайно, були й трикратні олімпійські чемпіони (Стівенсон, Папп, Савон), але їх задовга любительська кар'єра - це побічний ефект політичного устрою). Василь же вирішив піти іншим шляхом - зупинитися на досягнутому в любителях, і розпочати професійну кар'єру - доволі мудре рішення, тим більше в його 25-річному віці. Кумедно звучить, проте мається на увазі, що 25 років - серйозний вік для профі-початківця. Для прикладу, такі відомі чемпіони у вазі Ломаченка, як Барера і Моралес починали кар'єру в профі боксі в 15-16 років (хоча це, скоріше, пов'язано з фізіологічними особливостями представників різних народів).
Крім того, ще один мудрим рішенням стало підписання контракту з Бобом Арумом (один з топових промоутерів, справка з вікі) - а це одразу серйозні перспективи. Тут варто згадати Кличків, які свого часу зв'язалися з убогою "боксерською Німеччиною" і втикали там кілька років, "б'ючись зі сміттєвими баками" (за словами Джеймса Тоні). У випадку з Ломаченком все зовсім по-іншому.

І на десерт найцікавіше.

Collapse )

Гравітація. Кіновакуум

gravity-movie-space

Під час важливої місії космічний човен зазнає аварії. Причина тому - уламки збитого російського супутника. Ушкодження, яких зазнає корабель, не дозволяють продовжити політ (себто й вернутися на Землю). Серед вцілілих членів екіпажу - доктор Раян Стоун (спеціалістка з медичного інжинірингу, проте новачок в космосі) і ветеран космонавтики Метт Ковальські. Лишившись удвох в цьому безкрайому просторі, їм доводиться сподіватися лише на власні сили.

Collapse )