Список ім. Ді Капріо: видатні актори без “Оскара”Піддавшись спокусі поіронізувати над трендом, ми вирішили презентувати вам великих акторів, які так і не отримали золотого ідола – так би мовити, колег по “нещастю“ видатного БорцяЗВедмедями...
Читати далі

Швеція культурна: коли на зміну королям приходять режисери..у Швеції, країні, що асоціюється у більшості людей зі славетним норманським минулим, випустили нові грошові банкноти з Інгмаром Бергманом (200 крон), Гретою Гарбо (100 крон) та іншими митцями... читати далі

Що робити кіноману в ЧеркасахМи розпочинаємо нову рубрику “Що робити кіноману в…” – про зали, покази і різного роду заходи, пов’язані з кіно в різних містах України.

Якщо ви бажаєте, щоб ми розповіли про кіноманське життя у вашому місті – пишіть нам (бажано з підказками про всілякі кіноклуби і фестивальні збіговиська). Сьогодні ж мова піде про малу батьківщину Юрія Іллєнка – Черкаси.

Читати далі

Пізня слава: актори, хто зустрів визнання, розпрощавшись із молодістюОбраз Ганнібала Лектера вже давно став надбанням масової культури, а Ентоні Хопкінс вже давно носить звання Командора Ордену Британської Імперії і титул лицаря-бакалавра (попри подвійне британсько-американське громадянство). Однак такій славі і честі передував тривалий шлях, що починався в театрі й на телебаченні.
Читати далі

Oculus Rift – нова ера кіно?Вже кілька років триває розробка і модернізація пристрою віртуальної реальності Oculus Rift. За цей час було випущено три тестових моделі (кожна наступна мала технічні поліпшення і розширення функціоналу). Запуск серійної моделі для споживачів заплановано на весну 2016 року. Ціна, за словами розробників, буде близько 350 доларів. Себто девайс увійде в широкий вжиток більшості населення на Заході (очевидно, що й у нас не буде рідкістю). Але який діапазон його використання? Чи стане він революційною технологією зокрема для кіно?
Читати далі

“Любов” Ное: виходу з порожнечі немає


На екрани вийшла довгоочікувана “Любов” Гаспара Ное – і розчарувала. Так, гарно знято, органічні актори, вибагливо цікава структура, гармонійний саундтрек. Але ж ми хотіли чогось більшого за набір красивих еротичних та істеричних сцен? Це не кіно з претензією на авангард, а свідомо масовий продукт, який намагається і дати привабливу картинку, і розказати історію...
Читати далі

Художники в кіноМинулої неділі (можливо для когось це пройшло непомітно) в Україні відзначався день художника. Нехай постфактум, але ми підготували цікаву добірку - розповідь про режисерів, які пришли в кіно зі світу живопису (чи то схожого образотворчого мистецтва). Можливо не кожному з них вдалося розкрити свій талант на полотні, проте кожен став унікальним художником на плівці.
Читати далі

(no subject)

Усім вітання!
Давно тут не був, але вернувся, щоб поділитися новиною, цікавою в першу чергу кіноманам.
Створив сайт, де писатиму (і не тільки я) про кіно - http://kinopolis.com.ua/

Частина статей річної давнини, але вже є кілька свіженьких, зокрема:
"Топ-10 поліцейських фільмів"
Огляд Одеського кінофестивалю від Анастасії Осипенко: "Головні фільми ОМКФ-2015"
“Пампушка”: як новела початківця вплинула на світове кіно

Хто зацікавився - вступайте в групи:
ФБ - https://www.facebook.com/kinopoliscomua

ВК - http://vk.com/kinopolis_comua

Сайт поки на стадії бета-версії, тому коли з'являються якісь проблеми чи незрозумілості - пишіть - відповім/допоможу.

Гарного вам кіно!

ПС. Пізніше тут інколи з'являтимуться посилання на кращі статті сайту.

Пишаюся своїми земляками

Щойно дзвонив брат, казав, типу зідзвонюються друзі, сусіди, знайомі - організовуються в групи самооборони. По місту ходять групи людей з палицями, арматурами - слідкують за порядком. Мер Саєнко (який уже в нас 3-ій чи 4-ий строк) перед народом написав заяву про вихід з партії ригів (раніше він був тривалий час в партії захисників вітчизни, поки його добряче не побили у Ватутіному - тоді він під тиском вступив в ряди ригів).

Але найважливіше!
Напередодні на об'їзній трасі було зупинено кілька автобусів з тітушками (4-5): порізані колеса, побиті вікна, трохи пом'яті тітушки, відпущені власним ходом, ще кілька побитих автобусів(4-5) опинилися на центральній площі міста (чи їх затримали в центрі, чи перетягли після затримання з траси - поки невідомо).

Сьогодні близько 2-х десятків автобусів з Кримськими "тітушками" потрапили в засідку на Звенигородщині

У Звенигородці розтрощили 5 автобусів із тітушками. Ще 6 заблокували біля садиби Чорновола

У Звенигородці побили 5 автобусів із «тітушками»